EkipaUtakmicaPobjedeNeriješenoPoraziSetoviMečeviBodovi
Kolo: 1 - 01.10.-07.10.2012.Report
TUHELJ OROKONFEKCIJA 7 : 3 Rezultati
STUBAKI II ZABOK-AquafilCRO 5 : 5 Rezultati
ZAGOREC-MLADI STUBICA III 7 : 3 Rezultati
STUBICA-CB Zero TOPLICE-CRODUX II 3 : 7 Rezultati
ZABOK-4MV ZAGOREC II 4 : 6 Rezultati
Kolo: 2 - 08.10.-14.10.2012.Report
TOPLICE-CRODUX II ZABOK-4MV 9 : 1 Rezultati
OROKONFEKCIJA ZAGOREC II 3 : 7 Rezultati
STUBICA III STUBICA-CB Zero 4 : 6 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO ZAGOREC-MLADI 8 : 2 Rezultati
TUHELJ STUBAKI II 9 : 1 Rezultati
Kolo: 3 - 15.10.-21.10.2012.Report
STUBAKI II OROKONFEKCIJA 5 : 5 Rezultati
STUBICA-CB Zero ZABOK-AquafilCRO 1 : 9 Rezultati
ZAGOREC-MLADI TUHELJ 2 : 8 Rezultati
ZABOK-4MV STUBICA III 10 : 0 Rezultati
ZAGOREC II TOPLICE-CRODUX II 1 : 9 Rezultati
Kolo: 4 - 22.10.-28.10.2012.Report
STUBICA III ZAGOREC II 3 : 7 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO ZABOK-4MV 5 : 5 Rezultati
TUHELJ STUBICA-CB Zero 8 : 2 Rezultati
OROKONFEKCIJA TOPLICE-CRODUX II 4 : 6 Rezultati
STUBAKI II ZAGOREC-MLADI 7 : 3 Rezultati
Kolo: 5 - 05.11.-11.11.2012.Report
STUBICA-CB Zero STUBAKI II 3 : 7 Rezultati
ZABOK-4MV TUHELJ 5 : 5 Rezultati
ZAGOREC II ZABOK-AquafilCRO 4 : 6 Rezultati
TOPLICE-CRODUX II STUBICA III 10 : 0 Rezultati
ZAGOREC-MLADI OROKONFEKCIJA 6 : 4 Rezultati
Kolo: 6 - 12.11.-18.11.2012.Report
ZABOK-AquafilCRO TOPLICE-CRODUX II 2 : 8 Rezultati
OROKONFEKCIJA STUBICA III 6 : 4 Rezultati
TUHELJ ZAGOREC II 3 : 7 Rezultati
STUBAKI II ZABOK-4MV 2 : 8 Rezultati
ZAGOREC-MLADI STUBICA-CB Zero 8 : 2 Rezultati
Kolo: 7 - 19.11.-25.11.2012.Report
ZABOK-4MV ZAGOREC-MLADI 7 : 3 Rezultati
STUBICA-CB Zero OROKONFEKCIJA 0 : 10 Rezultati
ZAGOREC II STUBAKI II 8 : 2 Rezultati
TOPLICE-CRODUX II TUHELJ 10 : 0 Rezultati
STUBICA III ZABOK-AquafilCRO 3 : 7 Rezultati
Kolo: 8 - 26.11.-02.12.2012.Report
TUHELJ STUBICA III 9 : 1 Rezultati
STUBAKI II TOPLICE-CRODUX II 4 : 6 Rezultati
OROKONFEKCIJA ZABOK-AquafilCRO 4 : 6 Rezultati
ZAGOREC-MLADI ZAGOREC II 3 : 7 Rezultati
STUBICA-CB Zero ZABOK-4MV 1 : 9 Rezultati
Kolo: 9 - 03.12.-09.12.2012.Report
ZAGOREC II STUBICA-CB Zero 9 : 1 Rezultati
TOPLICE-CRODUX II ZAGOREC-MLADI 9 : 1 Rezultati
STUBICA III STUBAKI II 2 : 8 Rezultati
ZABOK-4MV OROKONFEKCIJA 7 : 3 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO TUHELJ 7 : 3 Rezultati
Kolo: 10 - 14.01.-20.01.2013.Report
OROKONFEKCIJA TUHELJ 5 : 5 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO STUBAKI II 5 : 5 Rezultati
STUBICA III ZAGOREC-MLADI 1 : 9 Rezultati
TOPLICE-CRODUX II STUBICA-CB Zero 10 : 0 Rezultati
ZAGOREC II ZABOK-4MV 7 : 3 Rezultati
Kolo: 11 - 21.01.-27.01.2013.Report
ZABOK-4MV TOPLICE-CRODUX II 2 : 8 Rezultati
ZAGOREC II OROKONFEKCIJA 7 : 3 Rezultati
STUBICA-CB Zero STUBICA III 6 : 4 Rezultati
ZAGOREC-MLADI ZABOK-AquafilCRO 5 : 5 Rezultati
STUBAKI II TUHELJ 5 : 5 Rezultati
Kolo: 12 - 28.01.-03.02.2013.Report
OROKONFEKCIJA STUBAKI II 4 : 6 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO STUBICA-CB Zero 9 : 1 Rezultati
TUHELJ ZAGOREC-MLADI 8 : 2 Rezultati
STUBICA III ZABOK-4MV 2 : 8 Rezultati
TOPLICE-CRODUX II ZAGOREC II 4 : 6 Rezultati
Kolo: 13 - 04.02.-10.02.2013.Report
ZAGOREC II STUBICA III 6 : 4 Rezultati
ZABOK-4MV ZABOK-AquafilCRO 6 : 4 Rezultati
STUBICA-CB Zero TUHELJ 3 : 7 Rezultati
TOPLICE-CRODUX II OROKONFEKCIJA 7 : 3 Rezultati
ZAGOREC-MLADI STUBAKI II 5 : 5 Rezultati
Kolo: 14 - 11.02.-17.02.2013.Report
STUBAKI II STUBICA-CB Zero 8 : 2 Rezultati
TUHELJ ZABOK-4MV 3 : 7 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO ZAGOREC II 1 : 9 Rezultati
STUBICA III TOPLICE-CRODUX II 0 : 10 Rezultati
OROKONFEKCIJA ZAGOREC-MLADI 6 : 4 Rezultati
Kolo: 15 - 18.02.-24.02.2013.Report
TOPLICE-CRODUX II ZABOK-AquafilCRO 9 : 1 Rezultati
STUBICA III OROKONFEKCIJA 3 : 7 Rezultati
ZAGOREC II TUHELJ 8 : 2 Rezultati
ZABOK-4MV STUBAKI II 7 : 3 Rezultati
STUBICA-CB Zero ZAGOREC-MLADI 1 : 9 Rezultati
Kolo: 16 - 25.02.-03.03.2013.Report
ZAGOREC-MLADI ZABOK-4MV 6 : 4 Rezultati
OROKONFEKCIJA STUBICA-CB Zero 9 : 1 Rezultati
STUBAKI II ZAGOREC II 2 : 8 Rezultati
TUHELJ TOPLICE-CRODUX II 3 : 7 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO STUBICA III 7 : 3 Rezultati
Kolo: 17 - 04.03.-10.03.2013.Report
STUBICA III TUHELJ 0 : 10 Rezultati
TOPLICE-CRODUX II STUBAKI II 7 : 3 Rezultati
ZABOK-AquafilCRO OROKONFEKCIJA 5 : 5 Rezultati
ZAGOREC II ZAGOREC-MLADI 7 : 3 Rezultati
ZABOK-4MV STUBICA-CB Zero 8 : 2 Rezultati
Kolo: 18 - 11.03.-17.03.2013.Report
STUBICA-CB Zero ZAGOREC II 3 : 7 Rezultati
ZAGOREC-MLADI TOPLICE-CRODUX II 4 : 6 Rezultati
STUBAKI II STUBICA III 8 : 2 Rezultati
OROKONFEKCIJA ZABOK-4MV 3 : 7 Rezultati
TUHELJ ZABOK-AquafilCRO 3 : 7 Rezultati